Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. ! Ben e$$eğim.. !

edit post

20 Reply to "Ben E$$eğim"

 • UndefinabLe© on 19 Kasım 2009 12:16

  mi tuğ!

  -D-

   

  MeL jones on 19 Kasım 2009 12:27

  nolorrr burda:D

   

  delininbiri on 19 Kasım 2009 13:31

  neden?

   

  The SummerSon on 19 Kasım 2009 13:59

  Neden ki?

   

  wakan tanka on 19 Kasım 2009 14:10

  yoksa biri büyük bi hata mı yaptı ?? =)

  boş ver eminim değilsindir, kendini boşuna mutsuz moda sokma :D

   

  Ali İkizkaya on 19 Kasım 2009 19:52

  Ya ceza aldın, 250 kere yazman gerekiyordu, eksik var..
  Ya da ev ödevi falan..
  Vardır Sebebi ...

   

  Finduilas on 20 Kasım 2009 00:10

  yok ya?

   

  Cam Adam on 20 Kasım 2009 06:58

  Hmmm!

   

  ay kopuğu(köpüğü) on 20 Kasım 2009 11:29

  kesin affetmiştir artık:)

   

  Fery... on 20 Kasım 2009 13:04

  güzel ceza :) çok sevimli ;)

   

  Fery... on 20 Kasım 2009 13:04

  Bu yorum yazar tarafından silindi.

   

  Anonymous on 20 Kasım 2009 14:49

  Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de Ben de

   

  Siminya on 21 Kasım 2009 04:29

  adsız sana bu cezayı kesen olmalı

   

  La Rouge on 21 Kasım 2009 07:20

  tövbe tövbe:)

   

  İ.x.İ.r on 22 Kasım 2009 03:22

  :))ee ne oldu konussana..:)

   

  SiL BaştaN on 22 Kasım 2009 03:53

  Hayırdır inş. hayırdır inş. ...

   

  İ.x.İ.r on 27 Kasım 2009 00:03

  mutlu bayramlar:)

   

  bi dost on 3 Aralık 2009 03:55

  laf çıkarma lan. eşşek sen deilsin senle arkadaşız :D

  nerdesiiinnnn?????????

   

  Gia on 24 Aralık 2009 08:11

  eheuehe genelde bir Adsız yorumu geldiginde blog sahibi hemennn anlio onun kim odlugunu ve bummm baristikkkk :) oluo :))))

  eheueheueh ama cook tatli olmus soyliyim :)))))

   

  wmina | queen elisabeth on 26 Ocak 2010 14:37

  inanmıyorum.. yine ne yaptın :)

   
 • Yorum Gönder